PŁATNOŚCI, DOSTAWY I ZWROTY

Aby ułatwić Państwu znalezienie wszystkich istotnych informacji związanych z realizacją zamówień, przygotowaliśmy ten zbiór, w którym wyjaśniamy co i jak. W tym zestawieniu znajdują się informacje na temat przesyłek, którymi wysyłamy zamówienia, sposobów płatności oraz procedury zwrotu towarów, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Płatności

Zamówienia złożone w naszym sklepie w bezpieczny i szybki sposób opłacisz za pomocą bramki płatniczej tPay, która udostępnia płatności za pośrednictwem najpopularniejszych polskich banków, Blik, Apple Pay, Twisto oraz Google Pay. Umożliwiamy także opłacenie zamówienia za pomocą tradycyjnego przelewu, numer konta oraz dane znajdziesz poniżej.
Anna Mermela
Santander 52109013590000000150218870

Dostawy

Ubrania dostępne w naszym sklepie szyte są po złożeniu zamówienia przez Klienta i realizowane w ciągu 7 dni roboczych. Są jednak wyjątki i możemy posiadać mały stan magazynowy danego produktu. Takie ubrania są oznaczone jak "na stanie" i wysyłane są w ciągu 48h. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia może ulec zmianie. Poinformujemy Cię o tym mailowo. Dostarczamy zamówienia na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.
Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem przewoźnika InPost do paczkomatów lub bezpośrednio pod wskazany w zamówieniu adres. Aby zamówić paczkę bezpośrednio pod wskazany adres należy umieścić taki komentarz do zamówienia oraz wpisać adres dostawy.
Koszt dostawy przesyłek krajowych za pośrednictwem InPost wynosi 10 zł, przy zamówieniach powyżej 200 zł wysyłka jest darmowa.
Koszt dostawy przesyłek krajowych za pośrednictwem DHL wynosi 20 zł, przy zamówieniach powyżej 499 zł wysyłka jest darmowa.

Zwroty i reklamacje

Jeżeli produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań, lub nie pasuje do Twojego rozmiaru lub sylwetki, możesz skorzystać z darmowej opcji zwrotu w ciągu 14 dni od daty wysyłki. Należy jednak pamiętać, że ubrania spersonalizowane (czyli takie uszyte na specjalne zamówienie) nie podlegają zwrotom lub wymianom.
W momencie otrzymania zwrotu produktu, jesteśmy zobowiązani do dokonania zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania paczki.
Jak zwrócić produkt?
Poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu zamówienia. Pamiętaj, by w treści maila podać numer zamówienia oraz numer konta, na który zwrócimy Ci pieniądze. Nieustannie staramy się rozwijać nasze produkty i obsługę, dlatego będziemy wdzięczni jeśli w wiadomości podasz powód zwrotu na adres: ojahempclothes@gmail.com. Zwrot wysyłasz na własną odpowiedzialność.
Spakuj i wyślij bezpiecznie zakupiony produkt na adres: Anna Mermela ul. Romana Drewsa 2/65, 61-606 Poznań
W ciągu 14 dni roboczych zwrócimy pieniądze na podany przez Ciebie numer konta.
Szczegółowe zasady zwrotów znajdziesz w regulaminie naszego sklepu. Pamiętaj, że na każdym etapie procesu zwrotu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami mailowo, wysyłając wiadomość na adres ojahempclothes@gmail.com